WEBINARIUM MODUS

OM Kontroler 

 

UDZIAŁ BEZPŁATNY

12 PAŹDZIERNIKA 2022 godz.10:00

 

ograniczanie kosztu Twojej opłaty mocowej

Zaproszenie na Webinar

OM Kontroler – ograniczanie kosztu Twojej opłaty mocowej to webinarium, podczas którego przedstawimy narzędzie do optymalizacji i zarządzania kosztem opłaty mocowej (OM)

Kiedy? 12 października 2022 r. godz. 10:00

Udział bezpłatny. Zapisz się!

OM Kontroler to aplikacja przygotowana w oparciu o praktyczną wiedzę ekspercką, wykorzystująca elementy uczenia maszynowego i narzędzia statystyczne. Jest to wygodne narzędzie chmurowe, służące do monitorowania i optymalizacji profilu zużycia energii, w celu ograniczenia kosztów opłaty mocowej (OM).

W 2022 roku opłata mocowa rozliczana jest w ujęciu miesięcznym. W latach 2023 – 2024 restrykcyjne zapisy Ustawy o rynku mocy przewidują, że okresem rozliczeniowym będzie już tylko 10 dni kalendarzowych. Z kolejnymi latami będą rosły wymagania dotyczące opłaty mocowej i koszty dystrybucji energii elektrycznej. Dotyczy to każdej organizacji, niezależnie od branży czy wielkości infrastruktury. Dlatego warto zadbać o niezawodny i skuteczny system, bazujący na zaawansowanym narzędziu informatycznym, umożliwiającym zarządzanie kosztem opłaty mocowej.

Organizatorem wydarzenia jest MODUS Sp. z o.o., a Partnerem Głównym – Odlewnicza Izba Gospodarcza (OIG)

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Zapraszamy do rejestracji
PARTNER GŁÓWNY
PARTNERZY MERYTORYCZNI
PARTNER HONOROWY
Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Tarnobrzeski w Tarnobrzegu
PARTNER MEDIALNY